O nas

Otwarcie przychodni weterynaryjnej Vet4Pet w styczniu 2011 roku, było odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych przyjaciół, a także spełnieniem naszych marzeń zawodowych. Aby zapewnić kompleksową opiekę Państwa pupilom, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić pełen komplet badań dodatkowych.

W naszej przychodni wykonujemy badania RTG, USG, a także EKG oraz Echo Serca. Współpracujemy również z placówkami, w których wykonuje się tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z czterema laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu szybko wykonujemy pełne badania krwi oraz badania cytologiczne, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne. W naszej ofercie znajdują się także badania alergologiczne wraz z odczulaniem.

Zajmujemy się m.in. leczeniem niedowładu łap, złamań oraz wszczepianiem implantów. W Vet4Pet zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę neurochirurgiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy również szczepienia, odrobaczanie, a także podstawowe zabiegi pielęgnacyjne takie jak obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę i pomoc, nasza przychodnia czynna jest przez cały tydzień, także w dni świąteczne. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach, konferencjach naukowych oraz kursach. W naszej przychodni wykorzystujemy najnowsze i innowacyjne metody medycyny weterynaryjnej, dzięki czemu pomagamy pacjentom cierpiącym na poważne schorzenia, przynosząc ulgę w cierpieniu i dając szansę na normalne funkcjonowanie.

Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy z dziedziny weterynaryjnej, nasz zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami, jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie 12-letniego kota, który cierpiał na oponiaka mózgu, a także przywrócenie sprawności ruchowej 10-letniemu psu, który był całkowicie sparaliżowany oraz wieloma innymi sukcesami.

Personel

CHIRURG ORTOPEDA

lek. wet. Michał Nowicki

Prawo wykonywania zawodu otrzymałem w 2006r. Od 2011 roku jestem właścicielem i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vet4Pet. Moją specjalnością jest chirurgia, w szczególności ortopedia weterynaryjna. 

Ukończone specjalizacje:

Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej
Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Warsztaty

AOVET Course - Principles in Small Animal Fracture Management

Warsztaty Praktyczne - "TTA Porous" - prowadzone przez drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Osteosynteza złamań za pomocą stabilizatorów zewnętrznych hybrydowych" - drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Najnowsze metody osteosyntezy" - VetMB, CertVR, CertSAS, MRCVS Gareth Arthurs
Warsztaty Praktyczne - "Ortopedia kotów" - DVM, ECVS Eva Schnabl
Warsztaty Praktyczne - "Iniekcje dostawowe i zewnątrzoponowe" - Prof. Jacek Sterna
Warsztaty Praktyczne - "Warsztaty USG - Diagnostyka chorób jamy brzusznej" - dr. n wet. Anna Kosiec-Tworus

Udział w konferencjach

III Międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna, 24.X.2015
XXIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, 13-15.XI.2015
XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne Medycyna Kotów, 13-15.03.2015
V Międzynarodowa Konferencja Chirurgiczno-Ortopedyczna, 31.I.2015
Drukowanie 3D przyszłością w medycynie, 7.III.2015

 

INTERNISTA / STOMATOLOG

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na Międzywydziałowych Studiach Ochrony Środowiska. Miłość do zwierząt i przyrody połączyłam z ogromnym zainteresowaniem medycyną, stąd powstał pomysł na moją drogę zawodową. Praca daje mi ogromny zastrzyk energii na co dzień, ale także mnóstwo satysfakcji. Od czasów studiów pogłębiam swoją wiedzę na licznych konferencjach z zakresu szeroko pojętej interny. Dziedziną, z którą postanowiłam się związać jest stomatologia. W klinice Vet4Pet będę dbała o to, aby już nigdy żaden nasz pacjent nie cierpiał z powodu chorób jamy ustnej.

INTERNISTA / DERMATOLOGIA / ONKOLOGIA

SPECJALISTA WETERYNARYJNEJ DIAGNOSTYKI LABORATORYJNEJ

LEK. WET. JOANNA KUCHARSKA

Z kliniką Vet4Pet związałam się w 2015 roku, kiedy to zaczęłam nabywać praktyki jeszcze jako studentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Po ukończeniu studiów zaczęłam rozwijać swą dalszą karierę jako lekarz internista. W klinice zajmuję się głównie dermatologią, onkologią, wykonywaniem biopsji cienkoigłowych i oceną preparatów mikroskopowych ze skóry, narządów wewnętrznych, płynów z jam ciała i krwi. Na co dzień przyjmuję także pacjentów internistycznych. W 2021 roku ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Weterynaryjna Diagnostyka Labrotatoryjna.

 

Ukończona specjalizacja:

Weterynaryjna Diagnostyka Laboratoryjna

 

 

INTERNISTA

lek. wet. Mariusz Krysa

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Z pacjentami i zespołem Kliniki Vet4Pet jestem zaprzyjaźniony od września 2018 roku. W Klinice zajmuję się przypadkami internistycznymi. Do moich szczególnych zainteresowań należy diagnostyka obrazowa, endokrynologia oraz dermatologia weterynaryjna.

INTERNISTA / ANESTEZJOLOG

lek. wet. Adrianna Kulesza

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW, a z Vet4Pet jestem związana od kwietnia 2017. W klinice pracuję jako lekarz internista, a także jako anestezjolog podczas zabiegów chirurgicznych. Do moich głównych zainteresowań weterynaryjnych należy anestezjologia, terapia bólu oraz intensywna terapia.

KARDIOLOG/ USG

specjalista radiologii lek. wet. MAGDALENA JAŚKIEWICZ

Na co dzień zajmuje się diagnostyką i terapią chorób serca i układu krążenia, wykonując pełne badania kardiologiczne do którego należą ECHO serca, EKG i w razie konieczności pomiar ciśnienia.
Łącząc choroby układu krążenia, wpływ zmian zapalnych miejscowych, ogólnoustrojowych, czy chorób nadciśnieniowych, zajmuje się również diagnostyką obrazową RTG, głównie w zakresie klatki piersiowej, oraz USG jamy brzusznej. Interpretacja obrazu poparta jest długoletnią praktyką kliniczną w zakresie chorób wewnętrznych małych zwierząt.

NEUROLOG

Dr n. wet. Diana Stęgierska

W 2012 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W latach 2012-2019 roku byłam zatrudniona na rodzimym wydziale na stanowisku naukowo-dydaktycznym. W 2018 roku uzyskałam tytuł doktora nauk weterynaryjnych, specjalność Immunologia. Od 2015 roku jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (European Society of Veterinary Neurology) oraz wykładowcą z zakresu neurologii w Weterynaryjnym Centrum Szkoleniowym Perfectvet. W pracy klinicznej, nieprzerwanie od kilku lat, skupiam się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego małych zwierząt. Konsultuję i prowadzę pacjentów neurologicznych w lecznicach w Warszawie, Lublinie i na Śląsku. Czytaj więcej

GROOMER / TECHNIK WETERYNARII

INŻ. TECH. WET. BASIA WERTELECKA

W 2020 roku ukończyłam studia na Wydziale Hodowli, Bioinżynierii i Ochrony Zwierząt. W międzyczasie uzyskałam tytuł technika weterynarii, ukończyłam kursy poświęcone masażowi psów i kotów, a przede wszystkim zdobyłam certyfikat groomerski. Obecnie w Klinice Vet4Pet pracuję na stanowisku technika weterynarii oraz świadczę usługi groomerskie. Najważniejsze jest dla mnie to, aby moi psi klienci obdarzyli mnie zaufaniem i poczuli się w moich rękach komfortowo.

Serdecznie zapraszam!

TECHNIK WETERYNARII

INŻ. TECH. WET. DARIA KARCZMARCZYK

MANAGER

NATALIA DĘBECKA

RECEPCJONISTKA / FIZJOTERAPIA & DOG FITNESS

MALWINA JACIUBEK

Aktualnie studiuję na kierunku Stosowana Psychologia Zwierząt prowadzonym przez Uniwersytet Warszawski i wydział Psychologii. W międzyczasie ukończyłam certyfikowany kurs na Zoofizjoterapeutę zwierząt prowadzony przez centrum rehabilitacji w Łodzi. Swoją przyszłość głównie łączę z rehabilitacją oraz szkoleniem psów. Najlepiej odnajduję się w masażach zwierząt towarzyszących oraz zajęciach dogfitness, które prowadzę w naszej lecznicy. Stale podnoszę swoje kwalifikacje na wielu seminariach czy webinarach m.in z zoofarmakognozji czy treningu psów służbowych. Prywatnie jestem opiekunką Ciastka, rudego kundelka którego możecie spotkać u nas w klinice oraz Chrupka i Eklerki czyli dwóch kociaków.

Grafik

 

Tygodniowy grafik dyżurów lekarzy internistów

05.05.23 - 11.06.23

  8:00 - 16:00

16:00 - 23:00

Poniedziałek

lek. wet. Adrianna Kulesza

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Wtorek

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Joanna Kucharska 

lek. wet. Mariusz Krysa

Środa

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Joanna Kucharska

Czwartek  (Boże Ciało)

9-14

 

lek. wet. Mariusz Krysa

 

Piątek

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Sobota

 (9-18)

lek. wet. Adrianna Kulesza

 

Niedziela 

(9-18)

lek. wet. Adrianna Kulesza

 

 


LEKARZE SPECJALIŚCI przyjmują po wcześniejszym umówieniu wizyty w recepcji

 

CHIRURG ORTOPEDA lek. wet. Michał Nowicki przyjmuje w poniedziałki i czwartki w godzinach 9:00 - 21:00 *

 

KARDIOLOG / USG lek. wet. Magdalena Jaśkiewicz przyjmuje w poniedziałki w godzinach 16:00 - 21:00 oraz środy w godzinach 9:00 - 13:00 *

 

NEUROLOG dr n. wet. Diana Stęgierska przyjmuje w piątki w godzinach 9:00 - 13:00 *

 

DERMATOLOGIA / ONKOLOGIA lek. wet. Joanna Kucharska przyjmuje we wtorki w godzinach 16:00-21:00 oraz środy w godzinach 9:00-14:00 * (inne terminy umawiane telefonicznie, w zależności od dostepności specjalisty)

 

STOMATOLOG lek. wet. Małgorzata Sepełowska przyjmuje w poniedziałki, środy i wybrane piątki w godzinach 16:00 - 21:00 *

 

ANESTEZJOLOG lek. wet. Adrianna Kulesza (brak stałych godzin przyjęć - wizyty umawiane telefonicznie w zależności od dostępności specjalisty) *

 

* wizyty na zapisy