O nas

Otwarcie przychodni weterynaryjnej Vet4Pet w styczniu 2011 roku, było odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych przyjaciół, a także spełnieniem naszych marzeń zawodowych. Aby zapewnić kompleksową opiekę Państwa pupilom, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić pełen komplet badań dodatkowych.

W naszej przychodni wykonujemy badania RTG, USG, a także EKG oraz Echo Serca. Współpracujemy również z placówkami, w których wykonuje się tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z czterema laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu szybko wykonujemy pełne badania krwi oraz badania cytologiczne, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne. W naszej ofercie znajdują się także badania alergologiczne wraz z odczulaniem.

Zajmujemy się m.in. leczeniem niedowładu łap, złamań oraz wszczepianiem implantów. W Vet4Pet zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę neurochirurgiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy również szczepienia, odrobaczanie, a także podstawowe zabiegi pielęgnacyjne takie jak obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę i pomoc, nasza przychodnia czynna jest przez cały tydzień, także w dni świąteczne. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach, konferencjach naukowych oraz kursach. W naszej przychodni wykorzystujemy najnowsze i innowacyjne metody medycyny weterynaryjnej, dzięki czemu pomagamy pacjentom cierpiącym na poważne schorzenia, przynosząc ulgę w cierpieniu i dając szansę na normalne funkcjonowanie.

Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy z dziedziny weterynaryjnej, nasz zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami, jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie 12-letniego kota, który cierpiał na oponiaka mózgu, a także przywrócenie sprawności ruchowej 10-letniemu psu, który był całkowicie sparaliżowany oraz wieloma innymi sukcesami.

Personel

lek.wet. Michał Nowicki

Prawo wykonywania zawodu otrzymałem w 2006r. Od 2011 roku jestem właścicielem i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vet4Pet. Moją specjalnością jest chirurgia, w szczególności ortopedia weterynaryjna. 

Ukończone specjalizacje:

Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej
Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Warsztaty

AOVET Course - Principles in Small Animal Fracture Management

Warsztaty Praktyczne - "TTA Porous" - prowadzone przez drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Osteosynteza złamań za pomocą stabilizatorów zewnętrznych hybrydowych" - drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Najnowsze metody osteosyntezy" - VetMB, CertVR, CertSAS, MRCVS Gareth Arthurs
Warsztaty Praktyczne - "Ortopedia kotów" - DVM, ECVS Eva Schnabl
Warsztaty Praktyczne - "Iniekcje dostawowe i zewnątrzoponowe" - Prof. Jacek Sterna
Warsztaty Praktyczne - "Warsztaty USG - Diagnostyka chorób jamy brzusznej" - dr. n wet. Anna Kosiec-Tworus

Udział w konferencjach

III Międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna, 24.X.2015
XXIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, 13-15.XI.2015
XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne Medycyna Kotów, 13-15.03.2015
V Międzynarodowa Konferencja Chirurgiczno-Ortopedyczna, 31.I.2015
Drukowanie 3D przyszłością w medycynie, 7.III.2015

 

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na Międzywydziałowych Studiach Ochrony Środowiska. Miłość do zwierząt i przyrody połączyłam z ogromnym zainteresowaniem medycyną, stąd powstał pomysł na moją drogę zawodową. Praca daje mi ogromny zastrzyk energii na co dzień, ale także mnóstwo satysfakcji. Od czasów studiów pogłębiam swoją wiedzę na licznych konferencjach, a dziedziną, którą lubię najbardziej jest szeroko pojęta interna. Uwielbiam podróże i książki Beaty Pawlikowskiej.

LEK. WET. JOANNA PIETRAK

Z kliniką Vet4Pet zaprzyjaźniłam się już w 2015 roku, kiedy to zaczęłam nabywać praktyki jeszcze jako studentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Po ukończonych studiach pracuję w klinice jako lekarz weterynarii internista. Szczególnie interesuje mnie diagnostyka laboratoryjna z uwzględnieniem mikroskopowych badań cytologicznych i hematologicznych. 

lek.wet. Aleksandra Podkowa

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Po zakończeniu studiów odbyłam staż w jednej z warszawskich lecznic całodobowych. Z kliniką Vet4Pet jestem związana od początku 2017 roku. Obecnie pracuję jako lekarz internista ale wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu różnych specjalności. Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką kota Bubusia.

lek.wet. Adrianna Kulesza

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW, a z Kliniką Vet4Pet jestem związana od kwietnia 2017. Aktualnie zajmuję się chorobami wewnętrznymi psów i kotów i stale pogłębiam wiedzę w tym kierunku. Prywatnie opiekuję się kotem Felisem, a także trzema dziewczynami – kotkami Sushi i Sajgonką oraz suczką Chili. W wolnym czasie lubię jeździć na rolkach, pić dobrą kawę lub herbatę, słuchać alternatywnej muzyki oraz spędzać czas z przyjaciółmi przy grach planszowych.

SPECJALIŚCI:

KARDIOLOG - lek.wet. Magdalena Jaśkiewicz

 

 

Grafik

 

Tygodniowy grafik dyżurów lekarskich 07.10.19 - 13.10.19

  8:00 - 16:00

16:00 - 23:00

Poniedziałek

lek. wet. Joanna Pietrak

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Adrianna Kulesza

lek. wet. Mariusz Krysa

Wtorek

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Adrianna Kulesza

lek. wet. Joanna Pietrak *

lek. wet. Mariusz Krysa

Środa

lek. wet. Joanna Pietrak

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Małgorzata Sepełowska *

lek. wet. Adrianna Kulesza

Czwartek

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Adrianna Kulesza

lek. wet. Joanna Pietrak

lek. wet. Mariusz Krysa *

Piątek

lek. wet. Adrianna Kulesza

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Małgorzata Sepełowska *

Sobota

lek. wet. Joanna Pietrak

lek. wet. Joanna Pietrak

Niedziela

lek. wet. Joanna Pietrak

lek. wet. Joanna Pietrak


LEKARZE SPECJALIŚCI przyjmują po wcześniejszym umówieniu wizyty w recepcji

lek. wet. Michał Nowicki przyjmuje we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 9:00 - 21:00

lek. wet. Magdalena Jaśkiewicz przyjmuje w poniedziałki w godzinach 17:00 - 21:00 oraz środy w godzinach 9:00 - 13:00

* wizyty na zapisy