O nas

Otwarcie przychodni weterynaryjnej Vet4Pet w styczniu 2011 roku, było odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych przyjaciół, a także spełnieniem naszych marzeń zawodowych. Aby zapewnić kompleksową opiekę Państwa pupilom, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić pełen komplet badań dodatkowych.

W naszej przychodni wykonujemy badania RTG, USG, a także EKG oraz Echo Serca. Współpracujemy również z placówkami, w których wykonuje się tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z czterema laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu szybko wykonujemy pełne badania krwi oraz badania cytologiczne, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne. W naszej ofercie znajdują się także badania alergologiczne wraz z odczulaniem.

Zajmujemy się m.in. leczeniem niedowładu łap, złamań oraz wszczepianiem implantów. W Vet4Pet zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę neurochirurgiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy również szczepienia, odrobaczanie, a także podstawowe zabiegi pielęgnacyjne takie jak obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę i pomoc, nasza przychodnia czynna jest przez cały tydzień, także w dni świąteczne. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach, konferencjach naukowych oraz kursach. W naszej przychodni wykorzystujemy najnowsze i innowacyjne metody medycyny weterynaryjnej, dzięki czemu pomagamy pacjentom cierpiącym na poważne schorzenia, przynosząc ulgę w cierpieniu i dając szansę na normalne funkcjonowanie.

Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy z dziedziny weterynaryjnej, nasz zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami, jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie 12-letniego kota, który cierpiał na oponiaka mózgu, a także przywrócenie sprawności ruchowej 10-letniemu psu, który był całkowicie sparaliżowany oraz wieloma innymi sukcesami.

Personel

CHIRURG ORTOPEDA

lek.wet. Michał Nowicki

Prawo wykonywania zawodu otrzymałem w 2006r. Od 2011 roku jestem właścicielem i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vet4Pet. Moją specjalnością jest chirurgia, w szczególności ortopedia weterynaryjna. 

Ukończone specjalizacje:

Specjalista Chirurgii Weterynaryjnej
Specjalista Radiologii Weterynaryjnej

Warsztaty

AOVET Course - Principles in Small Animal Fracture Management

Warsztaty Praktyczne - "TTA Porous" - prowadzone przez drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Osteosynteza złamań za pomocą stabilizatorów zewnętrznych hybrydowych" - drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Najnowsze metody osteosyntezy" - VetMB, CertVR, CertSAS, MRCVS Gareth Arthurs
Warsztaty Praktyczne - "Ortopedia kotów" - DVM, ECVS Eva Schnabl
Warsztaty Praktyczne - "Iniekcje dostawowe i zewnątrzoponowe" - Prof. Jacek Sterna
Warsztaty Praktyczne - "Warsztaty USG - Diagnostyka chorób jamy brzusznej" - dr. n wet. Anna Kosiec-Tworus

Udział w konferencjach

III Międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna, 24.X.2015
XXIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, 13-15.XI.2015
XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne Medycyna Kotów, 13-15.03.2015
V Międzynarodowa Konferencja Chirurgiczno-Ortopedyczna, 31.I.2015
Drukowanie 3D przyszłością w medycynie, 7.III.2015

 

INTERNISTA / STOMATOLOG

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Jestem absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na Międzywydziałowych Studiach Ochrony Środowiska. Miłość do zwierząt i przyrody połączyłam z ogromnym zainteresowaniem medycyną, stąd powstał pomysł na moją drogę zawodową. Praca daje mi ogromny zastrzyk energii na co dzień, ale także mnóstwo satysfakcji. Od czasów studiów pogłębiam swoją wiedzę na licznych konferencjach z zakresu szeroko pojętej interny. Dziedziną, z którą postanowiłam się związać jest stomatologia. W klinice Vet4Pet będę dbała o to, aby już nigdy żaden nasz pacjent nie cierpiał z powodu chorób jamy ustnej.

INTERNISTA / DERMATOLOG 

LEK. WET. JOANNA KUCHARSKA

Z kliniką vet4pet związałam się w 2015 roku, kiedy to zaczęłam nabywać praktyki jeszcze jako studentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. W klinice zajmuje się dermatologią, otologią, wykonywaniem biopsji cienkoigłowych i oceną preparatów mikroskopowych, a poza tym - szeroko pojętą interną. Ukończyłam 3 stopniowy kurs dermatologii kliniczej prowadzony przez jednego z najlepszych dermatologów weterynaryjnych w kraju - dr Joannę Karaś-Tęczę. Ukończyłam 4 stopniowy kurs cytologii klinicznej, wykonywania biopsji cienkoigłowych i oceny preparatów mikroskopowych ze skóry, narządów wewnętrznych, płynów z jam ciała, a także diagnostyki cytologicznej chłoniaków i białaczek. Ukończyłam 3 stopniowy kurs patologii klinicznej prowadzony przez dr Francesco Carraniego - cenionego włoskiego patologa weterynaryjnego. Aktualnie w trakcie specjalizacji studiów podyplomowych na kierunku Weteryjnaryjna Diagnostyka Laboratoryjna.

 

INTERNISTA

lek.wet. Mariusz Krysa

Jestem absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej UWM w Olsztynie. Z pacjentami i zespołem Kliniki Vet4Pet jestem zaprzyjaźniony od września 2018 roku. W Klinice zajmuję się przypadkami internistycznymi. Do moich szczególnych zainteresowań należy diagnostyka obrazowa, endokrynologia oraz dermatologia weterynaryjna.

INTERNISTA / ANESTEZJOLOG

lek.wet. Adrianna Kulesza

Ukończyłam Wydział Medycyny Weterynaryjnej na warszawskim SGGW, a z Vet4Pet jestem związana od kwietnia 2017. W klinice pracuję jako lekarz internista, a także jako anestezjolog podczas zabiegów chirurgicznych. Do moich głównych zainteresowań weterynaryjnych należy anestezjologia, terapia bólu oraz intensywna terapia.

KARDIOLOG/ USG

specjalista radiologii lek. wet MAGDALENA JAŚKIEWICZ

Na co dzień zajmuje się diagnostyką i terapią chorób serca i układu krążenia, wykonując pełne badania kardiologiczne do którego należą ECHO serca, EKG i w razie konieczności pomiar ciśnienia.
Łącząc choroby układu krążenia, wpływ zmian zapalnych miejscowych, ogólnoustrojowych, czy chorób nadciśnieniowych, zajmuje się również diagnostyką obrazową RTG, głównie w zakresie klatki piersiowej, oraz USG jamy brzusznej. Interpretacja obrazu poparta jest długoletnią praktyką kliniczną w zakresie chorób wewnętrznych małych zwierząt.

NEUROLOG

Dr n.wet. Diana Stęgierska

W 2012 roku ukończyłam z wyróżnieniem studia weterynaryjne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W latach 2012-2019 roku byłam zatrudniona na rodzimym wydziale na stanowisku naukowo-dydaktycznym. W 2018 roku uzyskałam tytuł doktora nauk weterynaryjnych, specjalność Immunologia. Od 2015 roku jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Neurologów Weterynaryjnych (European Society of Veterinary Neurology) oraz wykładowcą z zakresu neurologii w Weterynaryjnym Centrum Szkoleniowym Perfectvet. W pracy klinicznej, nieprzerwanie od kilku lat, skupiam się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu nerwowego małych zwierząt. Konsultuję i prowadzę pacjentów neurologicznych w lecznicach w Warszawie, Lublinie i na Śląsku. Czytaj więcej

DIETETYK

INŻ. TECH. WET. ANNA KUŹMIŃSKA

Jestem absolwentką SGGW na kierunku Hodowla i Ochrona Zwierząt Towarzyszących i Dzikich, w międzyczasie zdobyłam tytuł Technika Weterynarii i uczestniczylam w wielu kursach. Z kliniką Vet4Pet związana jestem od grudnia 2018 roku. Moim szczególnym zainteresowaniem jest żywienie zwierząt, w szczególności dieta BARF. Staram się nieustannie pogłębiać wiedzę w tym temacie.

Prywatnie jestem właścicielką Adopciaka z Palucha, która wabi się Dora.

KIEROWNIK RECEPCJI

MGR. INŻ. ANNA NOWICKA

RECEPCJONISTKA

NATALIA DĘBECKA

Grafik

 

Tygodniowy grafik dyżurów lekarzy internistów 20.09.07.21 - 26.09.21

  8:00 - 16:00

16:00 - 23:00

Poniedziałek

lek. wet. Joanna Kucharska

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Mariusz Krysa

Wtorek

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Joanna Kucharska

lek. wet. Mariusz Krysa

Środa

lek. wet. Joanna Kucharska

lek. wet. Mariusz Krysa

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

Czwartek

lek. wet. Joanna Kucharska

lek. wet. Mariusz Krysa

Piątek

lek. wet. Joanna Kucharska

lek. wet. Małgorzata Sepełowska

lek. wet. Mariusz Krysa

Sobota

lek. wet. Joanna Kucharska*

*w godzinach 9:00-21:00

lek. wet. Joanna Kucharska*

*w godzinach 9:00-21:00

Niedziela

lek. wet. Joanna Kucharska*

*w godzinach 9:00-21:00

lek. wet. Joanna Kucharska*

*w godzinach 9:00-21:00

 


LEKARZE SPECJALIŚCI przyjmują po wcześniejszym umówieniu wizyty w recepcji

 

CHIRURG ORTOPEDA lek. wet. Michał Nowicki przyjmuje we wtorki, czwartki i piątki w godzinach 9:00 - 21:00 *

 

KARDIOLOG / USG lek. wet. Magdalena Jaśkiewicz przyjmuje w poniedziałki w godzinach 17:00 - 21:00 oraz środy w godzinach 9:00 - 13:00 *

 

NEUROLOG dr n. wet. Diana Stęgierska przyjmuje w piątki w godzinach 10:00 - 14:00 *

 

STOMATOLOG /  Internista  lek. wet. Małgorzata Sepełowska przyjmuje w poniedziałki w godzinach 16:00 - 23:00 *

 

ANESTEZJOLOG / Internista lek. wet Adrianna Kulesza (brak stałych godzin przyjęć - wizyty umawiane telefonicznie w zależności od dostępności specjalisty) *

 

DIETETYK / inż. tech. wet. Anna Kuźmińska (brak stałych godzin przyjęć - wizyty umawiane telefonicznie w zależności od dostępności specjalisty) *

 

* wizyty na zapisy