O nas

Otwarcie przychodni weterynaryjnej Vet4Pet w styczniu 2011 roku, było odpowiedzią na zapotrzebowanie na profesjonalną opiekę weterynaryjną dla Państwa czworonożnych przyjaciół, a także spełnieniem naszych marzeń zawodowych. Aby zapewnić kompleksową opiekę Państwa pupilom, posiadamy najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu możemy przeprowadzić pełen komplet badań dodatkowych.

W naszej przychodni wykonujemy badania RTG, USG, a także EKG oraz Echo Serca. Współpracujemy również z placówkami, w których wykonuje się tomografię komputerową oraz rezonans magnetyczny. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z czterema laboratoriami weterynaryjnymi, dzięki czemu szybko wykonujemy pełne badania krwi oraz badania cytologiczne, histopatologiczne oraz mikrobiologiczne. W naszej ofercie znajdują się także badania alergologiczne wraz z odczulaniem.

Zajmujemy się m.in. leczeniem niedowładu łap, złamań oraz wszczepianiem implantów. W Vet4Pet zapewniamy Państwa pupilom profesjonalną opiekę neurochirurgiczną oraz ortopedyczną. Oferujemy również szczepienia, odrobaczanie, a także podstawowe zabiegi pielęgnacyjne takie jak obcinanie pazurków i czyszczenie uszu.

Aby zapewnić jak najlepszą opiekę i pomoc, nasza przychodnia czynna jest przez cały tydzień, także w dni świąteczne. Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach, konferencjach naukowych oraz kursach. W naszej przychodni wykorzystujemy najnowsze i innowacyjne metody medycyny weterynaryjnej, dzięki czemu pomagamy pacjentom cierpiącym na poważne schorzenia, przynosząc ulgę w cierpieniu i dając szansę na normalne funkcjonowanie.

Dzięki doświadczeniu oraz rozległej wiedzy z dziedziny weterynaryjnej, nasz zespół może poszczycić się takimi osiągnięciami, jak zdiagnozowanie i pomyślne zoperowanie 12-letniego kota, który cierpiał na oponiaka mózgu, a także przywrócenie sprawności ruchowej 10-letniemu psu, który był całkowicie sparaliżowany oraz wieloma innymi sukcesami.

Personel

lek.wet. Michał Nowicki

Prawo wykonywania zawodu otrzymałem w 2006r. Od 2011 roku jestem właścicielem i kierownikiem Przychodni Weterynaryjnej Vet4Pet. Moją specjalnością jest chirurgia w szczególności ortopedia weterynaryjna.

Specjalizacje

I rok Studiów Specjalizacyjnych "Chirurgia Weterynaryjna"
I rok Studiów Specjalizacyjnych "Radiologia Weterynaryjna"

Warsztaty

Warsztaty Praktyczne - "TTA Porous" - prowadzone przez drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Osteosynteza złamań za pomocą stabilizatorów zewnętrznych hybrydowych" - drMedVet, dipl. ECVS Gian Luca Rovesti
Warsztaty Praktyczne - "Najnowsze metody osteosyntezy" - VetMB, CertVR, CertSAS, MRCVS Gareth Arthurs
Warsztaty Praktyczne - "Ortopedia kotów" - DVM, ECVS Eva Schnabl
Warsztaty Praktyczne - "Iniekcje dostawowe i zewnątrzoponowe" - Prof. Jacek Sterna
Warsztaty Praktyczne - "Warsztaty USG - Diagnostyka chorób jamy brzusznej" - dr. n wet. Anna Kosiec-Tworus

Udział w konferencjach

III Międzynarodowa konferencja radiologiczno-chirurgiczna, 24.X.2015
XXIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ, 13-15.XI.2015
XVI Śląskie Warsztaty Diagnostyczne Medycyna Kotów, 13-15.03.2015
V Międzynarodowa Konferencja Chirurgiczno-Ortopedyczna, 31.I.2015
Drukowanie 3D przyszłością w medycynie, 7.III.2015

 

lek. wet. Magdalena Cepielik

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Po uzyskaniu dyplomu odbyłam staż kliniczny w jednej z warszawskich lecznic. Z kliniką Vet4Pet jestem związana od 2015 roku, gdzie przyjmuję pacjentów internistycznych, jak rownież czuwam nad ich bezpieczeństwem podczas zabiegów jako anestezjolog. Stale poszerzam swoją wiedzę weterynaryjną biorąc udział w kursach oraz warsztatach. Posiadam cudownego psiaka, bez którego nie wyobrażam sobie życia - buldożka francuskiego Jacka. Poza moją wielką pasją do czworonogow kocham także podróżować.
 

 lek. wet. Magdalena Ostrowska

Jestem absolwentką warszawskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Dyplom uzyskałam w roku 2012. Do zespołu Vet4Pet należę od maja 2014 roku. W klinice przyjmuję przede wszystkim pacjentów internistycznych. Swoją przyszłość wiążę z nefrologią oraz endokrynologią. Stale rozwijam swoje umiejętności w zakresie ultrasonografii. Jestem właścicielką dwóch kotów: 8- letniej Pepsi adoptowanej w trakcie studiów i 6-letniego Pyrka przygarniętego z jednej z warszawskich fundacji. Poza weterynarią interesuje mnie film, muzyka, desing, podróże i kulinaria.

LEK. WET. JOANNA PIETRAK

Z kliniką Vet4Pet zaprzyjaźniłam się już w 2015 roku, kiedy to zaczęłam nabywać praktyki jeszcze jako studentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW. Po uzyskaniu dyplomu aktualnie odbywam staż kliniczny jako lekarz weterynarii. W wolnym czasie zajmuję się wizażem, lubię alternatywną muzykę i kino. 

Marcin Pardecki

Medycyna jest moją ogromną pasją, która wraz z sympatią do czworonogów spowodowała, że wybrałem studia weterynaryjne. Wciąż poszukuje swojego miejsca w tej szerokiej dziedzine. Interesuje się stomatologią, chirurgią chociaż uważam, że w każdej specjalizacji niezbędna jest świetna znajomość interny. Jestem właścicielem dwóch Yorków Gacusia i Gutka oraz kota Nutki. Poza medycyną interesuje się motoryzacją i grą na gitarze.

LEK. WET. ALEKSANDRA PODKOWA

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Po zakończeniu studiów odbyłam staż w jednej z warszawskich lecznic całodobowych. Z kliniką Vet4Pet jestem związana od początku 2017 roku. Obecnie pracuję jako lekarz internista ale wciąż poszerzam swoją wiedzę z zakresu różnych specjalności. Prywatnie jestem szczęśliwą właścicielką kota Bubusia.

Grafik

  09:00 - 15:00 15:00 - 21:00
Poniedziałek

lek.wet. Magdalena Ostrowska

lek.wet. Karolina Fidura (wizyty dermatologiczne)

lek.wet. Magdalena Cepielik

lek.wet. Magdalena Jaśkiewicz (Echo serca, USG)

Wtorek

lek.wet. Magdalena Cepielik

lek.wet. Michał Nowicki

lek.wet. Magdalena Ostrowska

lek.wet. Michał Nowicki

Środa

lek.wet. Magdalena Ostrowska

lek.wet. Magdalena Jaśkiewicz (Echo serca, USG) 

lek.wet. Magdalena Cepielik

lek.wet. Karolina Fidura (wizyty dermatologiczne)

Czwartek

lek.wet. Magdalena Cepielik

lek.wet. Michał Nowicki

lek.wet. Magdalena Ostrowska

lek.wet. Aleksandra Podkowa

lek.wet. Michał Nowicki

Piątek

lek.wet. Magdalena Ostrowska         

lek.wet. Michał Nowicki

lek.wet. Magdalena Cepielik (wymiennie z M.O)

lek.wet. Aleksandra Podkowa

lek.wet. Michał Nowicki

Sobota / niedziela
9:00 - 21:00 
   dyżury internistyczne wymiennie